×

Call2in

Biyometri Tabanlı Görüntülü Görüşme ile Müşteri Edinim Platformu

Müşteri edinimi ve ilk katılım sürecini sorunsuz bir yolculuk haline getirin

İlk izlenim her zaman en önemlisidir. Müşterilerinize sorunsuz bir deneyim sağlamak, öncelik listenizin başında gelir. Bu nedenle, yeni müşterilerinize en iyi ilk katılım deneyimini sağlamak için doğru teknolojiye ihtiyacınız var. Call2in ile kullanıcılarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde uzaktan kimlik doğrulama sürecini geçeceğinden, daha fazla müşteri edinebileceğinizden ve bunu şu anda yaptığınızdan daha hızlı, daha kolay ve daha ucuza yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Güvenlik ve kolaylıktan ödün vermeden her zaman ve her yerde kullanılabilen hızlı ve kolay bir kimlik doğrulama çözümüne mi ihtiyacınız var?

Milyonlarca veri kümesi üzerinde eğitilen ve en iyi kimlik doğrulama ve NIST onaylı yüz tanıma algoritmalarımızdan oluşan Call2in, modern yapay zeka ve biyometri teknolojilerinin bir füzyonudur ve size her iki dünyanın da en iyisini sunar. Hızlı, güvenli ve işletmeniz için geçerli yasal düzenlemelerle tamamen uyumlu olan sorunsuz bir çevrimiçi video doğrulama çözümüne merhaba deyin.

BDDK ve BTK yönetmelikleriyle tam uyumluluğa sahip uzman destekli görüntülü sohbet aracılığıyla sorunsuz çevrimiçi kimlik doğrulama yapın.

Oldukça esnek yapıya sahip Call2in teknolojimiz, KYC kimlik doğrulama ihtiyaçlarınızın tamamını karşılar. Otomatik kimlik doğrulamadan, canlılık kontrolüne ve biyometrik imza çözümlerine kadar her şey tek bir platformda mevcuttur.  Yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılayan Call2in ile müşterilerinizin hizmetlerinize kolayca kaydolması yalnızca birkaç dakika sürer.

Biyometri Tabanlı Görüntülü Görüşme ile Müşteri Edinim Platformu nedir?

Call2in, müşterinin biyometrik ve belge verilerinin gerçek zamanlı olarak ve makine öğrenimi algoritmaları kullanılarak doğrulandıktan sonra görüntülü görüşmeye bağlanan bir süreçtir. Operatör görüntülü görüşme esnasında kontrol paneli üzerinden süreci kolayca yönetir ve kimlik doğrulama bilgilerini onaylar.

Doğrulama tamamlandıktan sonra, bu yöntem müşterinize daha fazla gecikme olmadan hizmet vermenize olanak tanır. İlk katılım için başvuru formunun doldurulması, AML ve KYC uyum prosedürlerini geçme, müşteri rızalarının alımı, müşterileri doğrulama ve kimlik belgeleriyle eşleştirmenin en hızlı ve en uygun yoludur. Kimlik doğrulama hizmetimiz, biyometrik ve canlılık analizi, hareket ve jest doğrulama, yüz ifadeleri ve duygu analizi ve kimlik belgesiyle karşılaştırma dahil olmak üzere tam biyometrik tanımlama ve sahtekarlık algılama içerir.

8 kolay adımda MÜŞTERİLERİNİZ KİMLİĞİNİ DOĞRULASIN.

1.

Banka tarafından belirlenen isim, doğum tarihi, kimlik numarası vb. alanlardan oluşan başvuru formunu doldurur.

2.

SMS OTP ile telefonunu doğrular.

 

3.

KVKK kapsamında gerekli aydınlatmalar yapılır ve veri paylaşımı rızası alınır.

4.

Kimlik türünü seçer. Hem eski tip hem de yeni nesil çipli kimlik kartında hizmet veriyoruz.

5.

Seçtiği kimlik türüne bağlı olarak kimlik belgesi doğrulama sürecine geçer.

6.

Elini havaya kaldırır ve jest-özçekimi yaparak, selfi biyometrisi alınır.

7.

Herhangi bir sıkıntı yoksa operatöre bağlanmak üzere görüntülü görüşmeye geçer.

8.

Operatör onayıyla müşteri görüntülü görüşmeye bağlanır.

Call2in’in en önemli özelliği nedir?

Yüz biyometrisi, kişinin kimlik belgesindeki fotoğraf görüntüsüyle karşılaştırılabilen bir dizi özel öğeye sahiptir. Call2in, tüm unsurları birbirine bağlayan ve hata olasılığını ortadan kaldıran gelişmiş ve NIST tarafından onaylanmış yüz tanıma algoritmamızla geliştirmiştir. Call2in, kimlikleri okumak, taramak, selfi biyometrisi ile karşılaştırmak, canlılık kontrolü yapmak ve bir kimlik doğrulama raporu oluşturmak için yüz tanıma ve en son teknolojiyi kullanır. Teknolojimiz 1 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Bankalarca Kullanılacak Uzaktan Kimlik Tespiti Yöntemlerine ve Elektronik Ortamda Sözleşme İlişkisinin Kurulmasına İlişkin Yönetmeliğine tam uyumlu olarak geliştirilmiştir. Ayrıca teknolojimiz 1 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Başvuru Sahibinin Kimliğinin Doğrulanma Süreci Hakkında Yönetmelik Taslağına tam uyumlu olarak geliştirilmiştir.

Müşteri edinimi süreçlerinizi Call2in ve Dijital Biyometrik Kimlik teknolojimizle hızlandırın.

Belgelerin daha hızlı imzalanması için işletmenizin ihtiyaç duyduğu mevzuat uyumluluğunu ve tüm güvenlik gereksinimlerini sağlıyoruz. Doğrulanabilir dijital kimlik teknolojimizle farklı şehirlerden, farklı ülkelerden insanların saniyeler içerisinde bankacılık sözleşmelerini imzalamasını ve finansal hizmetlerinizden faydalanmasını sağlayın.

Call2in Nasıl Çalışır?

  • Müşteri başvuru formunu doldurur.

  • Kimliğini okutur.

  • Jest-özçekimi yapar.

  • Görüntülü görüşmeye bağlanır.

  • Başvuru onaylanır.

Uzaktan kimlik doğrulama ile evraksız ve hızlı işlemler.

Telefon rehberinizi veya uygulamanın kişi listesini kullanarak dokümanlarınızı imzalamasını istediğiniz insanlara yollayın. İmzacılarınız See & Sign’a üye değil mi? Dert etmeyin! Uygulama, bir davet linki göndererek See & Sign çevrenizi genişletmenize izin verir. İmzacılarınızın tek yapması gereken ücretsiz See & Sign uygulamasını indirmek ve dijital imzalarını atmak.

Elektronik kimlik kartını kullanarak basit, uyumlu, çip tabanlı kimlik doğrulama.

Müşterilerinizin Call2in ile hizmetlerinize kolayca kaydolması için sadece bir kimlik kartı ve bir akıllı telefon gerekir. Call2in’de çipli kimlik kartını doğrulamanın iki farklı yolu vardır. Birinci yöntemde çipli kimlik kartının arka yüzü taranarak kimliğin MRZ okumasını yapar ve kimliği cep telefonuna yaklaştırarak yakın alan iletişimi – NFC ile kimlik belgesini doğrularız.

Eğer birinci yöntemde sıkıntıyla karşılaşılırsa ya da kullanıcının eski tip T.C. kimlik kartı varsa, kullanıcı otomatik olarak ikinci yönteme yönlendirilir. İkinci yöntemde kullanıcının kimliğinin ön ve arka yüzünün fotoğraflarını çekmesi gerekir. Gelişmiş yapay zeka ve görüntü işleme teknolojimiz ile gönderilen kimlik belgeleri, optik kontrol, veri uyumluluğu kontrolü, fiziksel bütünlük kontrolü ve biyometrik kontrol olmak üzere dört aşamadan geçirip, olası sahte kimlik kullanımları tespit edilir. Kimlik belgeleri gerçek zamanlı olarak taranır ve kayıtlı bilgilerle eşleştirilir.

Dünyanın Öbür Ucuna Güven Ağları ile Ulaşın

Call2in’in blok zincir teknolojisi ve yüksek güvenlik bariyeri sayesinde aldatılma ve yanlış yönlendirilme kaygısı olmaksızın işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Telefon numarası doğrulama, jest onayı, canlılık kontrolü ve yüz biyometrisi ile doğrulama gibi adımlarla pekiştirilerek tüm tarafların işlem güvenliği koruma altına alınmış olur.

Değişime Hazır mısınız?

Yeni versiyonu çok yakında uygulama mağazalarında.

Bizimle iletişime geçerek See & Sign teknolojisiyle tanışabilirsiniz. Kendini işine adamış uzmanlarımız size yardımcı olmaktan ve ihtiyacınıza uygun kimlik doğrulama çözümünü sunmaktan mutluluk duyacaktır!

Kurumsal satın alma için:

Sign2in işletmenizin ihtiyacına göre şekillendirilebilir, sisteminize entegre edilebilir.

İletişim

Teknik sorularınız için:

Destek sayfamızda See & Sign hakkında sıkça sorulan soruları bulabilirsiniz.

Destek