×

Kimliğinizi özüne döndürüyor, teknolojiyle güçlendiriyoruz.

See & Sign ile Her Yerde Kendiniz Olun!

See & Sign blok zincir temelli bir dijital kimlik uygulaması. Bünyesinde, sanal dünyada yapabileceğiniz her şeyi sizin için kolaylaştıran, daha güvenli ve verimli hale getiren uygulamalar barındırıyor. Peki…

Siz Kimsiniz?

Siz çağın insanısınız.

Bunun anlamı, bireysel kimliğinize mesleki, sosyal ve aile içerisindeki konumunuzun yanı sıra, bir kurumun müşterisi, kullanıcısı, bir kitlenin hizmet sağlayıcısı veya veri sorumlusu olarak tanımlanıyorsunuz. Varlığınız, fiziksel ve dijital varoluşumuzun bir toplamı.

Nedir Bu Dijital Kimlik?

Dijital kimlik, sanal varlığınızı meydana getiren her şeydir.

Geleneksel anlamda kimlik, biyografik ve fiziksel özelliklerinizi kapsayan bir ayrıştırıcıdır. Kimlik kartınız, sizi biricik ve tekil yapan şeyler içerisinden yalnızca en somut, en belgelenebilir, en kategorik olan parçalar seçilerek düzenlenir. Bu parçalardan pek çoğunu başka insanlarla paylaştığınızdan, pek çok geleneksel kimlik uygulaması, bu rastlantıların kafa karışıklığına yol açmasına engel olan sayı dizinleri, kimlik ve cüzdan numaraları kullanır. Öte yandan dijital kimliğiniz, hangi bankayla çalıştığınız, hangi sigorta şirketine bağlı bulunduğunuz, nerede eğitim aldığınız, uçsuz bucaksız siber ortamda nelerin ilginizi çektiği gibi çok daha detaylı, çok daha ayrıştırıcı pek çok veriyi ve bilgiyi kapsar. Bu yüzden dijital kimliğinizle var olduğunuz ortamlarda güvende olmanız ve dijital kimliğinizin korunması hayati önem taşır.

Peki See & Sign Dijital Kimliğinizi Nasıl Korur?

See & Sign blok zincir temelli bir sistemdir. Bu yüzden See & Sign ile yaratılan dijital kimlik araçları, profilleri, hesapları sıradan güvenlik duvarlarından çok daha kuvvetli bir sistemle korunur.

Doğrulanabilir Dijital Biyometrik Kimlik

Kullanım kolaylığı, kurumsal düzeyde ihtiyaçlara yönelik modüler entegrasyon yeteneği ve biyometri alan uzmanlığımızla geliştirilmiş ilk Doğrulanabilir Dijital Biyometrik Kimlik platformuyla tanışın.

Self- Sovereign ID

Self-Soverign ID (SSI), sizin kontrolünüzde ve egemenliği tamamen kendinize ait olan, “kimin”, “neyi” göreceğine yalnızca sizin karar verdiğiniz, See&Sign’ın merkezinde yer alan dijital kimlik teknolojisidir.

Otomatik Kimlik Doğrulama

See & Sign, işletmeleri son teknoloji yapay zeka, görüntü işleme ve biyometri uzmanlığımızı kullanarak, ulusal kimlik kartları, pasaportlar dahil olmak üzere herhangi bir kimlik belgesini ve kişilerin kimliğini doğrulamak için otomatik kimlik doğrulama teknolojisi ile buluşturuyor.

See & Sign, gerçek müşterileri onaylamak, dönüşümleri artırmak, uzaktan kimlik doğrulama yaparak hizmetlere erişim vermek ve kimlik dolandırıcılığı girişimlerini caydırmak için sunulan Doğrulanabilir Dijital Biyometrik Kimlik çözümüdür.

Önce Güvenlik

Her Zaman

See & Sign tam bağımsız bir uygulama olarak, Türkiye’de geliştirilmiştir. Kullanıcılarımıza ve veri güvenliğine verdiğimiz önemden dolayı sistem üçüncü taraflarla meta veri paylaşımına izin vermez, alınan veriler şifrelenerek blok zincir üzerinde saklanır. En yüksek güvenlik standartlarına bağlıyız ve en iyi teknoloji ortaklarına sahibiz.

nist

See & Sign ile 3 Adımda Dijital Kimliğinizi Oluşturun.

Dijital Biyometrik Kimliğinizi oluşturmak için bilgilerinizi bir kez doğrulamanız yeterli. Hesabınızı oluşturduktan sonra çipli kimlik kartınızı MRZ ve NFC ile doğrulayıp, öz çekiminizle eşleştirmemize izin verirseniz See & Sign’ın bütün yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

1.

Ücretsiz See & Sign uygulamasını indirin.

2.

Hesabınızın güvenliğini sağlamak için telefon numaranızı ekleyin ve 6 haneli bir PIN oluşturun.

3.

Gülümseyin ve bir öz çekim yapın. Böylece sizi daha sonraki işlemlerinizde doğrulayabilir ve hesabınızı koruyabiliriz.

See & Sign ile 6 adımda işinizi evrimleştirin.

Teknolojiyi kucaklayın.

Dijital çağda müşterileriniz ve iş yeriniz sadece fiziksel olarak faaliyet göstermez. Bu yüzden müşterilerinizin yüzü ve kimliğini eşleyerek, dijital kimliklerini oluşturun ve hizmetlerinize bağlayın. Uzaktan verdiğiniz hizmetlerde sadece bir anlık öz çekim ile müşterilerinizin kimliklerini doğrulayın.

Maliyetlerinizi azaltın.

Artık müşterileriniz ya da üyeleriniz için kart basımı ve dağıtımı, hizmet ya da bina erişimlerinde pahalı kart okuma sistemlerinin kurulumu maliyetlerini unutun. Müşteri sadakat programı, üyelik kartları gibi kimlikleri dijital olarak üretin ve saniyeler içinde kullanıcılarınıza iletin. Böylece hizmetlerinize anında erişen müşterilerinize, daha fazla hizmet verebilirsiniz.

Uzaktan güvenli hizmetler verin.

Bir iş yeri faaliyetlerini sadece şubelerinde göstermez. Daha fazla verim ve müşteri memnuniyeti için hizmetlerinizi arkanızda See & Sign’ın biyometri gücüyle, güvenle dijitale taşıyın. Müşterinizin kimliğini yüz tanıma ile uzaktan doğrulayın, hizmet anlaşmalarınızı biyometrik imza ile oluşturun.

Müşteri deneyimini iyileştirin.

Müşterilerinizi kimliğini doğrulamak için telefonda dakikalarca süren, robotik sorulara cevap vermeye ya da cüzdanında varlığını unuttuğu müşteri sadakat kartlarını kullanmaya maruz bırakmayın. Devir teknoloji, hız ve kolaylık devri. Müşterilerinizin kimliğini biyometri ile özüne döndürün. Basit bir öz çekim ile müşterilerinizin kilometrelerce uzaktan kimliğini doğrulamasına, sözleşmelere imza atmasına, tesislerinize ve hizmetlerinize kart okumasız erişimine izin verin.

Hizmetlerinizi otomatik hale getirin.

Endüstri 4.0 ile iş hayatına giren otomasyon sayesinde artık müşteri kimliğini manuel doğrulama, sözleşmeleri manuel imzalama, tarama, kayıt altına alma, postayla gönderme, müşteri kartı bastırma, kargoyla gönderimi, kara liste kontrolü, geçiş ve erişim izinlerinde manuel kimlik kontrollerini bırakmanızın zamanı geldi. Enerjinizi otomatik olarak kontrol altına alıp, yönetebileceğiniz süreçlere odaklamak yerine gerçekten müşterileriniz için anlamlı ve hizmet kalitenizi arttıracak işlere yönlendirebilirsiniz.

İş ve müşteri güvenliğini sağlayın.

See & Sign Self Sovereign ID ile müşterileriniz iddia ettikleri kişi olduklarını biyometrik doğrulama ile kanıtlarlar. Böylece ister uzaktan, ister yerinde, verdiğiniz hizmetin doğru kişiye verildiğinden emin olursunuz. Üstelik paylaşılan veriler şifrelenerek, blok zincir üzerinde tutuldukları için veri gizliliği sağlanır. Böylece kurumunuz müşterilerinizin veri güvenliğini otomatik olarak sağlamış olur.

İhtiyaçlarınıza Uygun

Kişiselleştirilmiş Kimlik Doğrulama Sisteminizi Tasarlayın

Sektörünüze, kimlik doğrulama ve KYC gereksinimlerinize bağlı olarak web sitenize, uygulamanıza ya da ödeme sayfanıza istediğiniz fonksiyonları kolayca ekleyin.

See & Sign Restful API

See & Sign Web SDK

See & Sign Mobile SDK

See & Sign Mobil Uygulama

ÇOK YAKINDA Yeni Versiyonuyla

Değişime Hazır mısınız?

Yeni versiyonu çok yakında uygulama mağazalarında.

Bizimle iletişime geçerek See & Sign teknolojisiyle tanışabilirsiniz. Kendini işine adamış uzmanlarımız size yardımcı olmaktan ve ihtiyacınıza uygun kimlik doğrulama çözümünü sunmaktan mutluluk duyacaktır!