×

Kendinizi Tanıyın, Müşterinizi Tanıyın (KYC)

Gerçek ve güvenilir müşteriler kazanın

Siz kimsiniz?

Geniş bir coğrafyaya çeşitli hizmetler sunan veya bu yolda hedefleyen, büyüyen ama büyürken tedbir ve prensibi elden bırakmayan bir kurumsunuz. Hedeflerinize giden yolda sorumluluğunuz oldukça fazla. Dikkat isteyen pek çok nokta var. Durum böyleyken, aracı, üstlenici, vasıta gibi sıfatlarla, hizmetlerinizi amaçlanan biçimde kullanmayan kişilerin eylemlerinden sorumlu olmamalısınız.

muhattabınız kim?

Onlar, her gün hizmetlerinizi kullanan yüzler, binler, milyonlar… Aralarında size değer katacak, markanıza yaşam üfleyecek, sayelerinde büyüyeceğiniz kullanıcılar olduğu gibi, yasal olmayan yollara başvuran, haksız kazanç sağlamak isteyen, farklı isimlerle duplike hesaplar kullanan veya yasadışı eylemlerde bulunan kimseler de olabilir. Peki hem müşteri kitlenizi hem de kendinizi işinizin geleceği ve güvenliği için tehdit oluşturabilecek bu kişi veya kurumlardan korumak için ne yapabilirsiniz?

See & Sign’ın müşteri tanıma çözümlerini kullanarak müşterileriniz için tekil, yanılmaz ve doğrulanabilir profiller oluşturabilirsiniz.

See & Sign’ın müşteri tanıma çözümleri;

1.

Biyometrik veriniz ve biyometrik doğrulama süreçleri üzerine kuruludur. 

Dolayısıyla yanıltılamazlar.

2.

Blok zincir teknolojisi ile desteklenir. Bu sayede hayatınızın kaynak kodu olarak nitelenebilecek biyometrik veriniz sunucular arasında dolaşmaz. 

Şifrelenir ve size ait bir depolama alanında saklanır.

3.

Biyometrik doğrulama duplike ve yanlış kayıtları önler.

İsim ve bilginin eşleştiğinden emin olunur. Bu sayede kimlik ve veri hırsızlığı sonucu oluşabilecek mağduriyet ve yükümlülükler hayatınıza girmez.

KULLANIM ALANLARI